230 Leuven Centraal 4

Afdeling 4E (stand)

Ploegkapitein: Kevin Demiddele
DatumTegenstreverthuis/uitAdresResultaatVerslag
24 september 2023961 Braine Echecs 1thuisDe Wingerd, Wingerdstraat 14, 3000 Leuven1
15 oktober 2023207 2 Fous Diogene 2uitEspadon (salle Orca), rue des Champs 69, 1040 Etterbeek3verslag
22 oktober 2023525 Anderlues 2thuisOntmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 Leuven (Kessel-Lo)3.5
19 november 2023432 Wetteren 4thuisSint-Pieterscollege, Minderbroedersstraat 13, 3000 Leuven1
3 december 2023233 DZD Halle 1uitSociale Campus, Kanaalbrugstraat 5D, 1500 Halle3
28 januari 2024401 KGSRL Gent 8thuisOntmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 Leuven (Kessel-Lo)2.5
4 februari 2024226 Europchess 3uitCIE, Dennenboslaan 54, 3090 Overijse2.5verslag
18 februari 2024902 Sambreville 2thuis't Celestijntje, Celestijnenlaan 19, 3001 Leuven (Heverlee)1.5
10 maart 2024278 Pantin 3uitMaison de Quartier Malibran, 10 rue de la Digue, 1050 Bruxelles3.5
24 maart 2024261 Opwijk 2thuisDe Wingerd, Wingerdstraat 14, 3000 Leuven3
21 april 2024209 The Belgian CC 2uitDapperheidsplein 7, 1070 Anderlecht
#Team123456789101112MPBPELOOpp.TPRW-We
1432 Wetteren 4X33442.5-33.53.542.520331913179320556.55
2961 Braine Echecs 11X321-342.532.5315251893178718890.10
3230 Leuven Centraal 411X33.5332.53.5-1.52.51424.51888181218920.92
4233 DZD Halle 1021X322.52-22.53.51220.5181117991792-1.07
5525 Anderlues 2030.51X2.52-32.512.511181745177317660.87
6207 2 Fous Diogene 21.5-121.5X1.53.5322.541022.51716181018536.94
7261 Opwijk 2-111.522.5X12.52331019.5180217991792-0.43
8226 Europchess 3101.52-0.53X0.5331.5716182318111746-4.01
9278 Pantin 30.51.50.5-111.53.5X330.5616177218061734-2.27
10209 The Belgian CC 20.51-21.52211X22.5615.5172017981726-0.16
11902 Sambreville 201.52.51.531.51112X-515176417901688-4.13
12401 KGSRL Gent 81.511.50.51.5012.53.51.5-X414.5174318151690-3.31
Seizoensstatieken
  • Partijen gespeeld: 40
  • Winstpartijen: 18
  • Remises: 13
  • Verliespartijen: 9
  • Score: 24.5
  • Verwachte score: 23.58
  • Score vs. verwacht: 0.92
  • Gem. eigen rating: 1888
  • Gem. tegenstand: 1812
  • TPR: 1892
24 september 2023230 Leuven Centraal 4961 Braine Echecs 11 - 3W - We
Bord 1Bart Van Praag (1893)WFM Snezana Micic (2047)0.5 - 0.50.21
Bord 2Marfa Blanter (1846)David Dethy (1968)0 - 1-0.33
Bord 3Hasan Kutlu (1845)Slobodan Putnik (1813)0.5 - 0.5-0.04
Bord 4Daniel Ognyanov (1720)Georges Assaf (1840)0 - 1-0.34
Gemiddelde elo: 1826Gemiddelde elo: 1917TPR: 1724-0.50
15 oktober 2023207 2 Fous Diogene 2230 Leuven Centraal 41 - 3W - We
Bord 1Yannick Kuy (1837)Kevin Demiddele (1925)0.5 - 0.5-0.12
Bord 2Meruzhan Arshakyan (1828)Ruben Vaneechoutte (1915)0 - 10.38
Bord 3Taha Abdel-Kafi (1650)Samuel Buchta Boris (1896)0.5 - 0.5-0.31
Bord 4Augustin Gerrits (1806)Bart Van Praag (1896)0 - 10.38
Gemiddelde elo: 1780Gemiddelde elo: 1908TPR: 19730.33
22 oktober 2023230 Leuven Centraal 4525 Anderlues 23.5 - 0.5W - We
Bord 1Kevin Demiddele (1925)Nathan Wuillaume (1872)1 - 00.43
Bord 2Ruben Vaneechoutte (1915)Michael Castellana (1764)1 - 00.30
Bord 3Samuel Buchta Boris (1896)Alan Meulenyzer (1750)1 - 00.30
Bord 4Bart Van Praag (1896)Christian Henrotte (1701)0.5 - 0.5-0.25
Gemiddelde elo: 1908Gemiddelde elo: 1772TPR: 21080.78
19 november 2023230 Leuven Centraal 4432 Wetteren 41 - 3W - We
Bord 1Kevin Demiddele (1927)Tibo Maes (1981)0.5 - 0.50.08
Bord 2Ruben Vaneechoutte (1927)Michiel Jacobs (1900)0 - 1-0.54
Bord 3Samuel Buchta Boris (1891)Tibo Lachaert (1942)0.5 - 0.50.07
Bord 4Alina Mititelu (1851)Ben Vintioen (1926)0 - 1-0.40
Gemiddelde elo: 1899Gemiddelde elo: 1937TPR: 1744-0.79
3 december 2023233 DZD Halle 1230 Leuven Centraal 41 - 3W - We
Bord 1Gert De Ceukelaire (1846)Kevin Demiddele (1921)0 - 10.40
Bord 2Geert Maeckelbergh (1886)Ruben Vaneechoutte (1896)0.5 - 0.5-0.01
Bord 3Anne-Marie Maeckelbergh (1819)Samuel Buchta Boris (1894)0.5 - 0.5-0.10
Bord 4Frank Van Overstraeten (1618)Bart Van Praag (1896)0 - 10.17
Gemiddelde elo: 1792Gemiddelde elo: 1902TPR: 19850.46
28 januari 2024230 Leuven Centraal 4401 KGSRL Gent 82.5 - 1.5W - We
Bord 1Kevin Demiddele (1925)Ayla Vincent (1843)0.5 - 0.5-0.11
Bord 2Ruben Vaneechoutte (1895)Johan De Saegher (1905)0 - 1-0.49
Bord 3Samuel Buchta Boris (1890)Maarten Geerts (1412 (nat))1 - 00.08
Bord 4Bart Van Praag (1897)Jan Breugelmans (1479)1 - 00.08
Gemiddelde elo: 1902Gemiddelde elo: 1660TPR: 1747-0.44
4 februari 2024226 Europchess 3230 Leuven Centraal 41.5 - 2.5W - We
Bord 1Jose-Maria Ramos Florido (1894)Kevin Demiddele (1915)0 - 10.47
Bord 2Luis Busquets Perez (1868)Ruben Vaneechoutte (1884)0.5 - 0.5-0.02
Bord 3Luis Miguel Parreira (1830)Samuel Buchta Boris (1890)1 - 0-0.58
Bord 4David Busquets Xapelli (1731)Bart Van Praag (1898)0 - 10.28
Gemiddelde elo: 1831Gemiddelde elo: 1897TPR: 19180.15
18 februari 2024230 Leuven Centraal 4902 Sambreville 21.5 - 2.5W - We
Bord 1Kevin Demiddele (1915)Cedric Culot (1844 (nat))1 - 00.40
Bord 2Ruben Vaneechoutte (1884)Thierry Stilmant (1861)0 - 1-0.53
Bord 3Samuel Buchta Boris (1890)Alexandre Groteclaes (1726)0 - 1-0.72
Bord 4Bart Van Praag (1898)Thomas Descamps (1693)0.5 - 0.5-0.26
Gemiddelde elo: 1897Gemiddelde elo: 1781TPR: 1694-1.11
10 maart 2024278 Pantin 3230 Leuven Centraal 40.5 - 3.5W - We
Bord 1Carlos Onrubia-Aviles (1914)Ruben Vaneechoutte (1869)0 - 10.56
Bord 2Kaan Cappon (1855)Samuel Buchta Boris (1854)0.5 - 0.50.00
Bord 3Stavros Gessis (1806)Bart Van Praag (1896)0 - 10.38
Bord 4Guillaume De Harlez (1756)Dirk Voet (1833)0 - 10.39
Gemiddelde elo: 1833Gemiddelde elo: 1863TPR: 21691.33
24 maart 2024230 Leuven Centraal 4261 Opwijk 23 - 1W - We
Bord 1Kevin Demiddele (1921)Cedric Van Peer (1987)0 - 1-0.41
Bord 2Ruben Vaneechoutte (1869)Robbert-Jan Koornstra (1885)1 - 00.52
Bord 3Bart Van Praag (1896)Vincent Maesschalck (1831)1 - 00.41
Bord 4Dirk Voet (1833)Maarten Barneveld (1580 (NC))1 - 00.19
Gemiddelde elo: 1880Gemiddelde elo: 1821TPR: 20140.71
Scroll to Top