Ploegkapitein: Marc Beddegenoodts
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Resultaat (op 4)
1 25/09/2022 Uit Turnhout 5 1
2 16/10/2022 Thuis TSM Mechelen 5 2 (*)
3 6/11/2022 Uit Midden-Limburg 4
4 20/11/2022 Thuis SK Oude God 6 0
5 4/12/2022 Uit 666 1 2
6 29/01/2023 Thuis Westerlo 4
7 12/02/2023 Uit Molse SC 2
8 5/03/2023 Thuis Pelt 2
9 19/03/2023 Uit Geel 3
10 16/04/2023 Thuis Dolle Toren Leuven 4
11 30/04/2023 Uit Mechelen 8
Stand
Pl Ploeg Gespeeld BordPt MatchPt
1 666 1 5 13 9
2 SK Oude God 6 5 14 8
3 Pelt 2 5 13 7
4 Dolle Toren Leuven 4 5 12 6
5 Midden-Limburg 4 5 9,5 6
6 TSM Mechelen 5 5 10,5 5
7 Geel 3 5 11,5 4
8 Turnhout 5 5 9 4
9 Mechelen 8 5 8 4
10 Westerlo 4 5 8 4
11 Leuven Centraal 9 5 6,5 2
12 Molse SC 2 5 5 1
Ronde 5 (4 december 2022)
666 1 Leuven Centraal 9 2 - 2
1 Eric Sauvage (2017) Arne Olemans (1312) 1 - 0
2 René Hubert (1385) Marc Beddegenoodts (1305) 0 - 1
3 Guy Dans (1353) Viktor Tupikin (1547) 0 - 1
4 Georges Marchal (1284) Eric Dekeyser (1187) 1 - 0
Ronde 4 (20 november 2022)
Leuven Centraal 9 SK Oude God 6 0 - 4
1 Arne Olemans (1320) Gert Torfs (1573) 0 - 1
2 Marc Beddegenoodts (1322) Jan Viaene (1578) 0 - 1
3 Gert De Braekeleer (NC) Carlo Dossche (1513) 0 - 1
4 Erpan Aishajiang (NC) Benny Provoost (1290) 0 - 1
Ronde 3 (6 november 2022)
Midden-Limburg 4 Leuven Centraal 9 2½ - 1½
1 Luca Boatca (1544) Arne Vanormelingen (NC) 1 - 0
2 Amelia Pribylla (1185) Marc Beddegenoodts (1322) 1 - 0
3 Casper Hansen (NC) Viktor Tupikin (NC) ½ - ½
4 Seppe Van Achte (NC) Eric Dekeyser (1175) 0 - 1
Ronde 2 (16 oktober 2022)
Leuven Centraal 9 TSM Mechelen 5 2 - 2 (*)
1 Arne Vanormelingen (NC) Karel Keustermans (1494) 0 - 1
2 Arne Olemans (1362) Louis Corbeel (1494) 0 - 1
3 Viktor Tupikin (NC) Lode Michiels (NC) 1 - 0
4 Eric Dekeyser (1175) Rafael Salvador van Eysenrode (NC) ½ - ½
(*) TSM Mechelen 5 heeft één bordforfait gekregen vanwege foutieve opstelling (spelersvolgorde), wat hen een half punt kost.
Ronde 1 (25 september 2022)
Turnhout 5 Leuven Centraal 9 3 - 1
1 Hervano Manueke (1346 (B)) Arne Vanormelingen (NC) 1 - 0
2 Yesenia Lukin (1157) Arne Olemans (1362) 1 - 0
3 Kristian Toroptsev (NC) Marc Beddegenoodts (1322) 0 - 1
4 Odilon Seyns (NC) Viktor Tupikin (NC) 1 - 0
Scroll to Top